İçeriğe geç

Renova Elektromanyetik Özellikli ED Tedavi Cihazı

Renova Elektromanyetik Özellikli Ed Tedavi Cihazı

ED  prensip olarak focus atış yapan cihazlar ile tedavi edilmeye başlanmıştır. Bu cihazlar Elektro hidrolik özellikli olup noktasal atışlar yaparak elle tutulan proplar ile birçok değişik noktaya atış yapılması gerekmektedir.

renova

Bu özellikte olan cihazların elektrotları su ile temas ettiğinden kısa sürede oksitlenebilir. Bu nedenle propları sık aralıklarla değiştirilmesi gerekebilir.

Noktasal atışlar ile tedavi özelliğinden dolayı tedavi seansları uzun olmaktadır. 6-12-18 ve hatta 24 seanslara çıkılabilmekte.

Elektromanyetik bir cihaz olan Renova ise ED tedavisi için özel tasarlanmış bir başlığa sahiptir. Bu özel liginden dolayı daha geniş alanı etkileyebilen Linear atış yapabilmektedir. Prop robotik mafsalı sayesinde sabitlenebilir özelliktedir. Daha az pozisyonda daha çok alanı etkileyecek atışlar yapabilmektedir.

renova
ed

Elektromanyetik dalgalar yukarı aşağı zikzaklar ile proptan çıkarak linear olarak hedefe ulaşırlar.

Renova Linear atış yapabilme özeliği sayesinde (LSWT) sadece 4 bölgeye sabitlenerek tedavi yapabilmektedir.

ed

Crusa Perineden yaslayarak atış yapması büyük avantaj sağlamaktadır. Toplamda 4 farklı bölgeden atış yapmak yeterlidir. Sağ sol Corpus cavernosum ve Sağ sol Crura.

Özel başlık sayesinde 70 mm yükseklik 10 mm genişlik ve 40 mm derinliğe ulaşabilen atışlar yapabilmektedir. Bu da tedavi süresini optimize etmektedir.

Sağ sol Cavernos   1800

Sağ sol Crus           3200 olmak üzere bir seansta 5000 atış yapılmakta. Hedeflenen 20000 atışa sadece 4 seansta ulaşılabilmektedir.

Elektromanyetik özellikli Renova nın ED Tedavisinde Elektro hidrolik özellikli cihazlara göre hasta tedavi uyumu açısından da avantajlı olduğunu söyleyebiliriz. Popunun sabitlenebiliyor olması hareketli popla tedavi eden cihazlara göre kullanıcıya da büyük konfor sağlamaktadır.

renova

Renova’nın Farkı

Sıkça Sorulan Sorular

Tedavi Merkezleri