İçeriğe geç

İzmir Sertleşme Sorunu Tedavisi

İzmir sertleşme sorunu tedavisi için çözüm mü arıyorsunuz. İzmir’de Sertleşme sorunu yaşayan kullanıcılar için çözüm artık çok kolay. İzmir sertleşme sorunu tedavisi yöntemlerini için güvenilir merkezlerimizden destek alın. Uzman hekim kontrolünde tedavinizi yaptırabilirsiniz. Sertleşme sorunu tedavisinde , İzmir ilinde tedaviye doğrudan ulaşabileceğiniz Uro-Tek Sağlık Hizmetlerine ulaşın.

Merkezimiz Hakkında

Merkezimiz, 2012 yılında kurulmuş ve Renova marka cihazının Türkiye, KKTC, bazı Türki devletler ve bazı Ortadoğu ülkeleri temsilciliği şirketimize yani Uro-Tek firmasına aittir. Dünya’daki TEK Lineer(Doğrusal) Etki Alanlı, 2. Jenerasyon Cihazımız ile Sertleşme Sorununuzu uzman hekimler eşliğinde Çözüyoruz.

İzmir Marşı

Sertleşme Sorunu Nedir ve Nasıl Tedavi Edilir?

Öncelikle Sertleşme sorunundan bahsedelim. Sertleşme sorunları fizyolojik ve psikolojik olmak üzere iki grupta incelenebilir. Genel olarak en fazla etkilenen erkekler fizyolojik soruna bağlı olarak bu sorunu yaşamaktadırlar. Sertleşme sorunu gereken tüm cinsel uyarılmalara rağmen o bütünlüğü yakalayamaması veya sertleşme halini ilişki sırasında sürdürememesi olarak yorumlanabilir. Tedavi ise penise giden kan damarlarının hasarlı bölgelerine doğrudan düşük yoğunluklu ses dalgaları ile uygulanası sayesinde gerçekleşir. Şok dalga yöntemi ile Linear Shockwave Therapy (LSWT Doğrusal Şok Dalga Tedavisi) Erektil disfonksiyon tedavisinde 2. Jenerasyon Non-Invaziv bir yöntemdir. Bu teknoloji, ED olan hastaların tedavisinde en yeni ve güvenilir yöntemdir. Renova Sistemi-LSWT alanında öncü bir teknoloji ürünüdür.

İzmir Sertleşme Sorunu Tedavisi İçin Nereye Gidilir?

İzmir sertleşme sorunu tedavisi için merkezimiz Renova marka 2. nesil cihazın Türkiye, KKTC, bazı Türki devletler ve bazı Ortadoğu ülkeleri temsilcisidir. Hemen canlı destekten aklınızdaki soruları sorabilir ve merkezimizi ziyaret edebilirsiniz.

Doğrusal Şok Dalga Tedavisi (LSWT) Güvenli midir?

Doğrusal şok dalga tedavisi düşük yoğunluklu şok dalgaları ile organda yeni damarsal yapılar oluşturulması ve mevcut damarlardaki kanlanmanın artmasını sağlayan tedavi yöntemidir. Tedavi oldukça güvenlidir. Ayrıca tedavi için hastane yatışı, anestezi, ön hazırlık gibi yapılması gereken işlemler bulunmaz. Hasta işlem sonrası günlük hayatına geri dönebilir.

İzmir Sertleşme Sorunu Tedavisi
İzmir

Sertleşme sorunu Dünya genelinde birçok erkeği etkileyen bir durumdur. Bazı erkekler sorunu utanç verici olarak görebilir ve hatta tedaviyi reddedebilir. Ancak bu durum kesinlikle utanılacak bir durum değildir. Mutlaka uzmanından destek alarak sorun çözümlenebilir.

Tedavi Merkezlerimiz