İçeriğe geç

İstanbul Sertleşme Sorunu Tedavisi

İstanbul sertleşme sorunu tedavisi için yeni nesil çözümle karşınızdayız. İstanbul’da Sertleşme sorunu yaşayan kullanıcılar için oldukça popüler hale gelen yeni nesil tedavi ile artık kalıcı çözüm bulabilirsiniz. Son dönemlerde sıkça internet üzerinden İstanbul sertleşme sorunu tedavisi yöntemleri araştırılmaktadır. Uzman hekim kontrolünde, güvenli ve kalıcı tedavi için merkezlerimize göz atın.

Bu yazımızda sizlere, İstanbul ilinde tedaviye doğrudan ulaşabileceğiniz Uro-Tek Sağlık Hizmetlerinden bahsedeceğiz.

Merkezimiz, 2012 yılında kurulmuş ve Renova marka cihazının Türkiye, KKTC, bazı Türki devletler ve bazı Ortadoğu ülkeleri temsilciliği şirketimize yani Uro-Tek firmasına aittir.

İstanbul Kız Kulesi’nin Efsanevi Hikâyesi!

Dünya’daki TEK Lineer(Doğrusal) Etki Alanlı, 2. Jenerasyon Cihazımız ile Sertleşme Sorununuzu uzman hekimler eşliğinde Çözüyoruz.

Sertleşme Sorunu Tedavisi Hakkında

Linear Shockwave Therapy (LSWT Doğrusal Şok Dalga Tedavisi) Sertleşme sorunu tedavisinde 2. Jenerasyon Non-Invaziv bir yöntemdir. Bölgesel olarak Anjiyogenesise neden olur ve penil hemodinamiğini arttırır. Bu işlem için düşük yoğunluklu şok dalgalarından yararlanır. Bu teknoloji, erektil disfonksiyon olan hastaların tedavisinde en yeni ve güvenilir yöntemdir. Renova Sistemi-LSWT alanında öncü bir teknoloji ürünüdür.

İstanbul Sertleşme Sorunu Tedavisi İçin Nereye Gidilir?

İstanbul sertleşme sorunu tedavisi için merkezimiz Renova marka 2. nesil cihazın Türkiye, KKTC, bazı Türki devletler ve bazı Ortadoğu ülkeleri temsilcisidir. Hemen canlı destekten aklınızdaki soruları sorabilir ve merkezimizi ziyaret edebilirsiniz.

Shockwave Therapy (Linear) Tedavisi Nedir?

Düşük yoğunluklu şok dalgaları ile organda yeni damarsal yapılar oluşturulması ve mevcut damarlardaki kanlanmanın artmasını sağlayan tedavi yöntemidir. Bu tedavi özel bir cihazda bulunan bir başlığa organı temas ettirerek yapılır. Bu dalgaların uygulanması sırasında kişi her hangi bir ağrı, sızı ya da yanma hissetmemektedir. Bu tedavi yöntemi dünyada yaklaşık üç senedir uygulanmakta
ve oldukça yüz güldürücü sonuçlar sağlamaktadır. Ülkemizde de artık bu tedavi yöntemi ile hastalarda
görülen sertleşme sorun kalıcı olarak tedavi edilmektedir. Unutmayınız ki hekiminiz yaptığı değerlendirmeler sonucunda sizin hangi tedavin seçeneği için uygun olduğunuza karar verecek tek kişidir.

İstanbul Sertleşme Sorunu Tedavisi
İstanbul

Sertleşme sorunu fiziksel veya psikolojik birçok etkene bağlı olarak gelişebilir. Bu durum %80 kadarıyla fiziksel olabilmektedir. Fizyolojik olarak etki eden durumlar genellikle; kalp damar hastalıkları, obezite, diyabet, cerrahi bazı durumlar, ilaçların yan etkileri gibi. Bu durumda yapmanız gereken mutlaka uzman bir yardım almak olacaktır. Sertleşme sorununa yeni nesil çözüm ile hem kalıcı hem de güvenli tedavi olabilirsiniz.

Tedavi Merkezlerimiz

S.S.S