Hakkımızda

ÜROTEK KİMDİR?

Tek Yetkili Distribütör

Firmamız dünyada erkeklerde ciddi bir sorun teşkil eden sertleşme sorunu (ED) tedavisinde geliştirilmiş olan Renova cihazını Türk tıbbının hizmetine sunmak üzere 2012 yılında kurulmuştur. Renova sistem dünyada Erektil Disfonksiyon için özel tasarlanmış Linear şok atış yapabilen tek cihazdır. İleri teknoloji özelliği sayesinde hastaları sadece dört seansta tedavi edebilmektedir.

Distribütörlüğünü almış olduğumuz Direx firması ses dalgaları teknolojisi konusunda oldukça yüksek teknolojiye sahip, bilgi ve tecrübesi ileri düzeydedir. Amerika başta olmak üzere dünyanın bir çok ülkesinde marka bilinirliliği oldukça yüksektir. Geliştirmiş olduğu ve Erektil Disfonksiyon tedavisinde yüz güldürücü sonuçlar veren Renova marka cihazının Türkiye, KKTC, bazı Türki devletler ve bazı Ortadoğu ülkeleri temsilciliği şirketimize yani Uro-Tek firmasına aittir.

Vizyonumuz
Sertleşme sorunu (Erektil disfonksiyon) rahatsızlığında en yeni tedavi alternatifi olabilmek. Bu konuda sorumlu olduğumuz ülkelerde firma bilinirliliğimizi arttırmak. ED LSWT imajını Uro-Tek konseptiyle bütünleştirmek.

Misyonumuz
Sertleşme sorunu (Erektil Disfonksiyon) rahatsızlığında schokwave tedavi seçeneğini yaygın olarak anlatmak. Bu sayede bir çok hastaya ulaşarak tedavi olmalarını sağlamak.