İçeriğe geç

Gaziantep Sertleşme Sorunu Tedavisi

Gaziantep sertleşme sorunu tedavisi için umudunuz. Gaziantep’de Sertleşme sorunu yaşayan kullanıcılar son dönemde sıkça internet üzerinden Antalya sertleşme sorunu tedavisi yöntemlerini araştırmaktadır. Uzman hekim kontrolünde tedavilerini yapabilmek ve güvenilir bir merkez bulabilmek için uğraşmaktadırlar.

Sizler için bu yazımızda, Gaziantep ilinde tedaviye doğrudan ulaşabileceğiniz Uro-Tek Sağlık Hizmetlerinden bahsedeceğiz.

Merkezimiz, 2012 yılında kurulmuş ve Renova marka cihazının Türkiye, KKTC, bazı Türki devletler ve bazı Ortadoğu ülkeleri temsilciliği şirketimize yani Uro-Tek firmasına aittir.

Gaziantep Tanıtım Videosu

Dünya’daki TEK Lineer(Doğrusal) Etki Alanlı, 2. Jenerasyon Cihazımız ile Sertleşme Sorununuzu uzman hekimler eşliğinde Çözüyoruz.

Sertleşme Sorunu Tedavisi Hakkında

Linear Shockwave Therapy (LSWT Doğrusal Şok Dalga Tedavisi) Erektil disfonksiyon tedavisinde 2. Jenerasyon Non-Invaziv bir yöntemdir. Bölgesel olarak Anjiyogenesise neden olur ve penil hemodinamiğini arttırır. Bu işlem için düşük yoğunluklu şok dalgalarından yararlanır. Bu teknoloji, ED olan hastaların tedavisinde en yeni ve güvenilir yöntemdir. Renova Sistemi-LSWT alanında öncü bir teknoloji ürünüdür.

Gaziantep Sertleşme Sorunu Tedavisi İçin Nereye Gidilir?

Gaziantep sertleşme sorunu tedavisi için merkezimiz Renova marka 2. nesil cihazın Türkiye, KKTC, bazı Türki devletler ve bazı Ortadoğu ülkeleri temsilcisidir. Hemen canlı destekten aklınızdaki soruları sorabilir ve merkezimizi ziyaret edebilirsiniz.

Doğrusal Şok Dalga Tedavisi (LSWT) Nedir?

Düşük yoğunluklu şok dalgaları ile organda yeni damarsal yapılar oluşturulması ve mevcut damarlardaki kanlanmanın artmasını sağlayan tedavi yöntemidir. Bu tedavi özel bir cihazda bulunan bir başlığa organı temas ettirerek yapılır. Bu dalgaların uygulanması sırasında kişi her hangi bir ağrı, sızı ya da yanma hissetmemektedir. Bu tedavi yöntemi dünyada yaklaşık üç senedir uygulanmakta
ve oldukça yüz güldürücü sonuçlar sağlamaktadır. Ülkemizde de artık bu tedavi yöntemi ile hastalarda
görülen sertleşme sorun kalıcı olarak tedavi edilmektedir. Unutmayınız ki hekiminiz yaptığı değerlendirmeler sonucunda sizin hangi tedavin seçeneği için uygun olduğunuza karar verecek tek kişidir.

Gaziantep sertleşme sorunu tedavisi
Gaziantep Bakıcılar Çarşısı

Sertleşme sorununu kategorize etmek gerekirse aslında sorun %80-85 oranında damar kalitesinin bozulması ile ya da damara kan dolma kalitesinin azalmasıyla doğrudan bağlantılı sayılıyor. Yani vaskojenik olduğu varsayılıyor. Bu yüzdeye dahil olan kişilerin mutlaka bir denemesini öneriyoruz. Bunun dışında %11-13 kısımsa geçirilen bir kaza olabilir, geçirilen bir ameliyat olabilir. Sinir harabiyeti olmuş kişilerdeki sertleşme bozukluğu olan kişilerdeki sertleşme bu kategori dışında tutulabilir. Ama damarsal soruna bağlı sertleşmesi olanlar, Erektil Disfonksiyonu (ED) olanlar, bu tedaviyi mutlaka denemelidir.

Tedavi Merkezlerimiz