İçeriğe geç

Ereksiyona İyi Gelen Bitkiler Nelerdir?

Ereksiyon sorunu her erkek için kabus olabilir. Bir erkek cinsel performans kaygısı duyduğunda ya da fizyolojik olarak ereksiyon sorununa neden olacak herhangi bir sorun yaşadığında çoğu zaman bu durumu paylaşmakta utanabilir. Maalesef erkekler bunu paylaşmak yerine internet üzerinden kendi kendilerine durumu çözmeye çalışırlar. Bu makalede erkekler için bir rehber niteliğinde olacaktır.

Eski zamanlardan günümüze kadar erkek iktidarsızlığı için çeşitli tedaviler uygulanmıştır. Bazı bitkiler iktidarsızlık sorunu tedavisinde başarılı olmayı başarmıştır. Ereksiyon sorunu tedavisi için bu bitkileri ele aldık. İşte ereksiyona iyi gelen bitkilerin listesi:

  • Catuaba kabuğu: Bu ağaç Amazon yağmur ormanlarında bulunur. İktidarsızlığı tedavi etmek ve cinsel isteği artırmak için yüzyıllardır kullanılmıştır. Ereksiyon için en iyi bitkilerden biridir.Brezilya bitkisel tıbbında, catuaba kabuğu afrodizyak özelliklere sahip merkezi bir sinir sistemi uyarıcısı olarak kabul edilir ve bir sinir bağı, sinirlilik, zayıf hafıza ve cinsel güçsüzlük için kullanılır.
  • Tarçın kabuğu: Bu bitki iyi bilinen bir doğal antioksidandır. Kan dolaşımını iyileştirmeye yardımcı olur. Sertleşmek için ereksiyonunuza uygun kan akışı hayati önem taşır.
  • Cistanche Kabuğu: Bu bitki uzun yıllardır Çin tıbbında kullanılmaktadır. Büyük sert ereksiyonlar elde etmek için önemli olan kan dolaşımını iyileştirmek için kullanılmıştır. Aynı zamanda enerjinizi artıracak ve size genç bir his verecektir. Ayrıca, yaşayabileceğiniz herhangi bir erken boşalma probleminde size yardımcı olacaktır. Cistanche Bark sadece dolaşımınızı artırmakla kalmaz, erken boşalmaya ve genel enerji seviyenize de yardımcı olur.
  • Cnidium tohumları: Bu bitki iktidarsızlık için doğal bir çaredir. Vücudunuzun ürettiği nitrik oksit seviyelerini arttırdığı için Viagra ile aynı etkiye sahiptir. Bu kimyasal, uyarıldığınızda penis kan damarlarınızı açan şeydir.
  • Ginkgo Biloba: Bu, kan akışını iyileştiren ve ayrıca sağlıklı doku ve kan damarlarını desteklemeye yardımcı olan başka bir bitkidir. Bu bitki, hiç olmadığı kadar uzun süren ereksiyonlara sahip olmanıza yardımcı olacaktır.
  • Mucuna Pruriens Özü: Güçlü bir cinsel dürtüye sahip olmak ve mükemmel cinsel dayanıklılığa sahip olmak için uygun testosteron düzeylerine ihtiyaç vardır. Mucuna Pruriens bitkisinin testosteron üretimini arttırdığı kanıtlanmıştır. Ayrıca boşalmalarınızı daha yoğun hale getirerek sperm sayınızı artıracaktır.
  • Şizandra meyvesi: Bu dut, Çin bitkisel ilaçlarını uygulayanlar arasında yaygındır. Cinsel dayanıklılığı artırmak için kullanılır. Bunu penis hapınızın bir bileşeni olarak kullanarak, yatakta partnerinizin ihtiyaç duyduğu süre kadar dayanabileceksiniz.
  • Nitrik Oksit Güçlendirici – Azgın Keçi Otu : Bu bitki nitrik oksit üretimini artırır. Bu kimyasal, ereksiyon elde etmek için hayati öneme sahiptir, çünkü nitrik oksit, vücudunuzun penisinizdeki kan odalarını genişletmesine ve büzüşmesine izin verir. Bu kulağa garip geliyor ama ismine aldanmayın. Bu bitki çok güçlüdür. Bu bitkiyi almak, cinsel dürtünüzü artıracak, testosteron seviyenizi artıracak ve nitrik oksit üretimini artıracaktır.
  • Hünnap Meyvesi: Yorgunluk ve huzursuzluğu tedavi etmek için kullanılmıştır. Kan dolaşımını iyileştirmenin ek yararı vardır.
Ereksiyona İyi Gelen Bitkiler

Cinsel Gücü Artıran ve Ereksiyon Sorunlarını Tedavi Eden Yan Etkisiz Tek Yöntem

Yukarıda saydığımız bitkiler cinsel gücü artırmak adına uzun yıllardır denenmiş bitkilerin bir kombinasyonudur. Elbette size bu bitkilerin tamamını alın ve deneyin demiyoruz. Unutulmaması gereken en önemli nokta şudur ki, her ne kadar bitkisel olursa olsun her zaman bitkiler her kişide aynı etkiyi göstermez. Kişiden kişiye değişen etkileri olabilir ve en önemlisi bir sorununuzu çözmeye çalışırken başka bir yerinize zarar verebilirsiniz.

Bitkilere yönelmeden önce yan etkisiz en etkili diğer tedavi seçeneği olan LSWT yi araştırın. LSWT, Renova Sistemi ile geliştirilen invaziv olmayan bir yöntemdir. Bu yöntemde oral yöntemle herhangi bir ilaç alınmadığından yan etkisi olmayan tek ve en güvenilir tek tedavi yöntemidir. Oldukça güvenilir ve hiçbir yan etkisi olmayan bu yöntem sadece 4 seansta mucizeler vadetmeyi başarmıştır.

Sorununuz her ne sebeple olursa olsun en güvenilir olan bu yöntemi deneyin ve ereksiyon sorununuzdan utanmayın. Mutlaka uzmanından yardım alın. Unutmayın bu sorunu yaşayan tek kişi değilsiniz ve unutmayın ki, kalıcı ve yan etkisiz tek tedavi olan LSWT ile mutlu cinsel yaşantınıza dönebilirsiniz. Karar verin ve bugün tedavi için ilk adımı atın.

Diğer yazılarımıza ulaşabilmek için tıklayınız.

İktidarsızlık Kalp Krizlerini Öngörüyor

Erkek İktidarsızlığının Belirtilerini Teşhis Etme ve Başa Çıkma

Etkinliği Kanıtlanmış LSWT İle İktidarsızlığa Son!

Cinsel Organa Kan Basıncı Nasıl Sağlanır?