İçeriğe geç

Blog

Sertleşme Problemi(Erektil Disfonksiyon) Nedir? Tedavi Yöntemleri Nelerdir ?

Sertleşme problemleri, yaygın olarak “erektil disfonksiyon” olarak bilinir ve bir dizi fiziksel, psikolojik veya yaşam tarzı faktöründen kaynaklanabilir. İşte sertleşme sorunlarına neden olabilecek bazı olası faktörler: Sertleşme problemleri yaşayan biriyseniz, bir sağlık uzmanına danışmanız önerilir. Uzman, temel nedeni belirlemek ve… Daha fazlasını oku »Sertleşme Problemi(Erektil Disfonksiyon) Nedir? Tedavi Yöntemleri Nelerdir ?

Erektil Sorunlar, Cinsel Başarısızlıklar ve Devrim Niteliğinde Tedavisi LSWT

Erektil sorunlar, genellikle bir erkeğin cinsel ilişki için yetersiz kaldığı bir cinsel başarısızlık olarak tanımlanabilir. Birçok isimle anılır. Erektil disfonksiyon (ED), iktidarsızlık sorunu veya sertleşme sorunu. Ne isin verirseniz verin bir erkek için oldukça can sıkıcı bir rahatsızlıktır. Tüm erkekler,… Daha fazlasını oku »Erektil Sorunlar, Cinsel Başarısızlıklar ve Devrim Niteliğinde Tedavisi LSWT

Ereksiyon Sorunlarının Erkekler Üzerindeki Psikolojik Etkileri Nelerdir?

Ereksiyon sorunları fiziksel bir bedelden daha fazlasını gerektirir. Bir erkek ve partneri üzerindeki duygusal etki de bir o kadar zor olabilir ve bu kadar çok erkeğin Viagra ve diğer ereksiyon ilaçlarını denemeye başlaması şaşırtıcı değildir. Sertleşme sorunları yaşlanmanın bir parçası olmak zorunda… Daha fazlasını oku »Ereksiyon Sorunlarının Erkekler Üzerindeki Psikolojik Etkileri Nelerdir?

Tamamen Güvenli Sertleşme Sorunu Tedavisi LSWT

Sertleşme sorunun erkeklerin hayatını olumsuz yönde etkileyen oldukça can sıkıcı bir hastalıktır. Bir erkek yeterince sertleşme olmadığında oldukça strese girebilir ve utanabilir. Sertleşme sorunu, her yaştan erkeğin başına gelebilir ve her erkek bu sorundan fazlaca etkilenir. Bazen, sertleşme bozukluğu 20’li yaşların sonlarında… Daha fazlasını oku »Tamamen Güvenli Sertleşme Sorunu Tedavisi LSWT

sertleşme

Sertleşmeye İyi Gelen Vitaminler Nelerdir? Hangi Vitaminler Ereksiyon Sorununa İyi Gelir?

Erkekler için sertleşme sorunu oldukça rahatsız edici bir yatak odası sorunudur, ancak cinsel sağlık sorununuz düşündüğünüzden daha yaygın bir sorundur. Dünya genelindeki yaklaşık 150 milyon erkek, tüm yaş gruplarından sertleşme sorunlarından şikayetçidir ve bu rakamın sadece dörtte biri tedavi aramaktadır.… Daha fazlasını oku »Sertleşmeye İyi Gelen Vitaminler Nelerdir? Hangi Vitaminler Ereksiyon Sorununa İyi Gelir?

Ereksiyon Nedir? Ereksiyon Mekanizması Nasıl Çalışır?

Ereksiyon, bir erkeğin cinsel dürtüsü sonucu penisin sert ve uzun süreli bir şekilde kabarmasıdır. Sertleşme olarak da adlandırılır. Sertleşme, penisdeki düzenli kan akımına bağlıdır ve cinsel dürtü sonucu sinir uçları tarafından salgılanan sinyallere bağlı olarak oluşur. Normal olarak, erkeklerin cinsel… Daha fazlasını oku »Ereksiyon Nedir? Ereksiyon Mekanizması Nasıl Çalışır?

Ereksiyonu Engelleyen İlaçlar Nelerdir? Hangi İlaçlar Sertleşme Sorununa Neden Olur?

Ereksiyon sorunu, günümüzde her yaştan erkeği etkileyen önemli bir cinsel rahatsızlıktır. Sertleşme sorunu, erektil disfonksiyon (ED) veya iktidarsızlık sorunu olarak adlandırılabilir. Sertleşme sorununu anlamak için öncelikle ereksiyon mekanızmasının nasıl çalıştığına bakılmalıdır. Ereksiyon Nasıl çalışır? Doğrudan temas veya beyin uyarısıyla cinsel… Daha fazlasını oku »Ereksiyonu Engelleyen İlaçlar Nelerdir? Hangi İlaçlar Sertleşme Sorununa Neden Olur?

Erektil Disfonksiyon Nedir? Erektil Disfonksiyon İlaçları Nelerdir?

Erektil disfonksiyon, bir erkeğin cinsel ilişki için gerekli sertliğe ulaşamaması veya cinsel ilişki sırasında penis sertliğini devam ettirememesi yani tatmin edici bir ereksiyon elde edememesi olarak tanımlanır. Sorun şehvet eksikliğinden kaynaklanmıyorsa ve normal bir ilişkiyi imkansız kılacak kadar büyükse bu… Daha fazlasını oku »Erektil Disfonksiyon Nedir? Erektil Disfonksiyon İlaçları Nelerdir?

sertleşme bozukluğu

Sertleşme Bozukluğu Tedavisi – Sertleşme Sorunu İle Başa Çıkmak İçin İlk Adımı Atın!

İktidarsızlık veya sertleşme bozukluğu olarak da bilinen erektil disfonksiyon, erkeğin tatmin edici bir cinsel ilişkiye sahip olmak için uygun bir ereksiyon elde edemediği bir durumdur. Genellikle 64 yaş üstü erkekleri etkiler ancak daha genç erkekleri de etkilemesi mümkündür. Sertleşme bozukluğu, tedavi… Daha fazlasını oku »Sertleşme Bozukluğu Tedavisi – Sertleşme Sorunu İle Başa Çıkmak İçin İlk Adımı Atın!