İçeriğe geç

Ankara Sertleşme Sorunu Tedavisi

Ankara’da Sertleşme sorunu yaşayan kullanıcılar son dönemde sıkça internet üzerinden Ankara sertleşme sorunu tedavisi yöntemlerini araştırmaktadır. Uzman hekim kontrolünde tedavilerini yapabilmek ve güvenilir bir merkez bulabilmek için uğraşmaktadırlar.

Sizler için bu yazımızda, Ankara ilinde tedaviye doğrudan ulaşabileceğiniz Uro-Tek Sağlık Hizmetlerinden bahsedeceğiz.

Merkezimiz, 2012 yılında kurulmuş ve Renova marka cihazının Türkiye, KKTC, bazı Türki devletler ve bazı Ortadoğu ülkeleri temsilciliği şirketimize yani Uro-Tek firmasına aittir.

Dünya’daki TEK Lineer(Doğrusal) Etki Alanlı, 2. Jenerasyon Cihazımız ile Sertleşme Sorununuzu uzman hekimler eşliğinde Çözüyoruz.

Sertleşme Sorunu Tedavisi Nedir?

Linear Shockwave Therapy (LSWT Doğrusal Şok Dalga Tedavisi) Erektil disfonksiyon tedavisinde 2. Jenerasyon Non-Invaziv bir yöntemdir. Bölgesel olarak Anjiyogenesise neden olur ve penil hemodinamiğini arttırır. Bu işlem için düşük yoğunluklu şok dalgalarından yararlanır. Sertleştirme Tedavisi Bu teknoloji, ED olan hastaların tedavisinde en yeni yöntemdir. Renova Sistemi-LSWT alanında öncü bir teknoloji ürünüdür.

Ankara Sertleşme Sorunu Tedavisi İçin Nereye Gidilir?

Ankara sertleşme sorunu tedavisi için merkezimiz Renova marka 2. nesil cihazın Türkiye, KKTC, bazı Türki devletler ve bazı Ortadoğu ülkeleri temsilcisidir. Hemen canlı destekten aklınızdaki soruları sorabilir ve merkezimizi ziyaret edebilirsiniz.

Doğrusal Şok Dalga Tedavisi (LSWT) Nedir?

Düşük yoğunluklu şok dalgasından başlayalım: Düşük yoğunluklu şok dalgası, bu ses dalgası tedavisi, tıbbın tanıdığı bir tedavi yöntemi. Böbrek taşları da düşük yoğunluklu ses dalgalarıyla kırılır. 30-40 yıldır kullanılır bu dalgalar. Fakat zamanla bu dalgaların böbrek taşı kırmanın yanında birtakım olumlu etkileri olduğu da fark edilmiş. Bunların en başında gelen vücut içinde kılcal damar oluşumunu sağlıyorlar. Ve artık tıpla daha önce kalpteki iskemik kalp hastalıklarında yaklaşık on yıldır yeni damar açmada kullanılıyor. Dört yıldır ürolojide erkeklerde sertleşme alanında penis bölgesine bu ses dalgalarıyla tedavi yapılıyor. Ses dalgalarının penise uygulanması Penil LSWT olarak isimlendiriliyor. Biz “penil“ kelimesi girince işin içine anlıyoruz ki sertleşme problemiyle ilgili ses dalgası tedavisi uygulanıyor.

Ankara sertleşme sorunu tedavisi
Ankara

Sertleşme sorununu kategorize etmek gerekirse aslında sorun %80-85 oranında damar kalitesinin bozulması ile ya da damara kan dolma kalitesinin azalmasıyla doğrudan bağlantılı sayılıyor. Yani vaskojenik olduğu varsayılıyor. Bu yüzdeye dahil olan kişilerin mutlaka bir denemesini öneriyoruz. Bunun dışında %11-13 kısımsa geçirilen bir kaza olabilir, geçirilen bir ameliyat olabilir. Sinir harabiyeti olmuş kişilerdeki sertleşme bozukluğu olan kişilerdeki sertleşme bu kategori dışında tutulabilir. Ama damarsal soruna bağlı sertleşmesi olanlar, Erektil Disfonksiyonu (ED) olanlar, bu tedaviyi mutlaka denemelidir.

Tedavi Merkezlerimiz