İçeriğe geç

Ameliyatsız İlaçsız Sertleşme Sorunu Tedavisi LSWT

LSWT; ameliyatsız, ilaçsız, kalıcı sertleşme sorunu tedavisidir. Günümüzün en güvenli sertleşme sorunu tedavisi olan LSWT, erkeklerin en büyük sorunu olan iktidarsızlık sorununu kalıcı olarak, ameliyat gerektirmeden durdurmaktadır. Peki bunu nasıl sağlamaktadır? Avantajları nelerdir? Uygulama nasıl yapılır? Urotek ile sertleşme sorununa ameliyatsız ve yan etkisiz tedavi amaçlıyoruz.

Sertleşme Sorunu Nedir?

Sertleşme sorunu, bir erkeğin cinsel ilişki için yeterli sertliğe ulaşamaması veya cinsel ilişkiyi devam ettirecek sertliğini koruyamaması anlamına gelir. Fiziksel veya psikolojik sorunlardan dolayı ortaya çıkabilir. Hatta bazen ( özellikle şeker hastalığında kullanılan ilaçlar ) kronik hastalığa bağlı ilaçların yan etkisi olarak da ortaya çıkabilir.

Sertleşme sorunu, yaş ile doğrudan orantılıdır ancak günümüz koşullarında genç erkeklerde de çok sık rastlanan bir rahatsızlıktır.

Ereksiyon süreci beyin, hormonlar ve dolaşım ile ilgili karmaşık bir süreçtir. Bir ereksiyon bir tür uyaranla başlar. Dokunsal, görsel, işitsel veya hatta bir koku veya bu faktörlerin herhangi bir kombinasyonu olabilir. Serebral korteks, penis boyunu aşan iki atardamar sertleşinceye kadar kanla dolduğunda, penis sertleşmesi meydana gelir. Damarlar açılıp kanın dağılmasına izin verene kadar bu şekilde kalacaktır. Ereksiyonlar herhangi bir açıda olabilir ve her şeyden çok hidrolikle ve erkeğin vücudunda dolaşan kanla ilgilidir.

Sebep her zaman daha çok beynin tepkisinde yatmaktadır.

Bazen ereksiyon olamama nedeni geçici olabilir ancak devam etmesi durumda mutlaka uzmanından yardım alınması gerekir.

ameliyatsız sertleşme sorunu tedavisi

Sertleşme Sorunu Teşhis ve Tanı

Ne yazık ki, iktidarsızlıktan muzdarip erkekler genellikle tıbbi tavsiye almakta zorlanırlar. Bu, erektil disfonksiyon bozukluğunun aslında oldukça yaygın bir sorun olmasına rağmen, birçok erkeğin yaşlandıkça karşılaştığıdır. Teşhisi de oldukça basittir. Genellikle doktor fizik muayene, bazı laboratuvar testleri yapar ve bazen durum daha karmaşıksa, bazı izleme gerekebilir.

Belirtilerin bir tür sistemik sorundan kaynaklanıp kaynaklanmadığını belirlemek için fizik muayene yapılır. Sinir sistemindeki düzensizlikler veya problemler bazen iktidarsızlığa neden olabilir ve mevcut sorunun muhtemel nedeninin bu olup olmadığını belirlemenin en hızlı yolu fizik muayenedir.

Doktor ayrıca anormal veya düzensiz ikincil cinsiyet özellikleri olarak bilinenleri de kontrol edecektir. Tuhaf saç modelleri veya anormal büyüme modelleri, iktidarsızlık sorununun doğası gereği hormonal olduğunun bir göstergesi olabilir. Dolaşım sistemi iktidarsızlıktan da sorumlu olabilir ve fizik muayene de bu tür bir sorun için kontrolleri kapsayacaktır. Ayrıca, peniste belirgin bir bükülme ile tanınabilen Peyronie hastalığı gibi genellikle nadir görülen başka durumlar da vardır.

İktidarsızlık sorunun nedeninin doğru bir şekilde teşhis edilmesi de bir dizi laboratuvar testine dayanır. Çoğu doktor, çeşitli nedenlerin olasılığını inceleyebilmeleri için birkaç testin yapılmasını isteyecektir. Bu, özellikle iktidarsızlığın şüpheli nedeni sistemik bir hastalıksa geçerlidir. Laboratuvar testleri büyük olasılıkla şunları içerecektir: idrar analizi, kan sayımı testleri, bir lipid profili ve karaciğer enzimleri ve kreatinin ölçümü. Hasta cinsel ilgi ve istekte ve ayrıca iktidarsızlıkta önemli bir azalma bildirdiyse, testosteron seviyeleri kontrol edilecektir. Hastanın endokrin sisteminde bir sorun varsa bu testler onu ortaya çıkarmaya yardımcı olacaktır.

Ancak bazen hem fizik muayene hem de laboratuvar testleri iktidarsızlığın bariz sebeplerini ortaya çıkarmaz. Bu durumda, doktor tarafından başka testler önerilebilir. Genellikle doktor hastanın bir gecede izlenmesini talep eder. Sağlıklı erkekler genellikle uykudayken istemsiz ereksiyon yaşarlar. Bu, gece penis şişmesi veya daha yaygın olarak gece ereksiyonları olarak bilinir. Hasta herhangi bir gece ereksiyon belirtisi yaşamıyorsa, iktidarsızlığın nedeni büyük olasılıkla fiziksel faktörlerdir. Bu tür bir testin avantajı, iktidarsızlığa neden olabilecek olası psikolojik faktörleri ekarte edebilmesidir. Doktor ayrıca iktidarsızlığın kaygı, stres, depresyondan kaynaklanıp kaynaklanmadığını belirlemek için bazı psikososyal testler önerebilir.

Doktorunuz en doğru olan tedaviyi size sunacaktır.

LSWT, özel bir cihazın penise doğrudan temas ettirilerek, düşük yoğunluklu şok dalgaları verilerek yapılmaktadır. Bu sayede, penis içi damarsal yapılar onarılır, onarılan damarlar ereksiyon sırasında yeniden kanla dolar. Üstelik bunu sadece 4 seans gibi kısa bir sürede yapar. Oldukça kısa sürede

  • ağrısız ve acısız,
  • yan etkisiz,
  • anestezi gerektirmeyen,
  • ameliyatsız kalıcı tedavi amaçlanır.

Ameliyatsız İlaçsız LSWT İle Sertleşme Sorununa Son!

LSWT, günümüzün sertleşme sorunu tedavisinde en etkili ve en başarılı olan yöntemidir. Ameliyat değildir. Karar verin ve bugün iktidarsızlık sorununuzdan kurtulun!

Diğer yazılarımıza ulaşabilmek için tıklayınız.

Sertleşme Sorunu İlaçları Nelerdir, Ne Kadar Güvenlidir?