İçeriğe geç

Adana Sertleşme Sorunu Tedavisi

Adana sertleşme sorunu tedavisi için güvenilir adresiniz. Adana’da Sertleşme sorunu yaşayan erkeklek için kalıcı ve güvenli tedavi seçeneğimiz ile karşınızdayız. Tedavi, uzman hekim kontrolünde yapılmaktadır. Uro-Tek Sağlık Hizmetleri, iktidarsızlık tedavisinde öncü firma olmuştur.

Merkezimiz, 2012 yılında kurulmuş ve Renova marka cihazının Türkiye, KKTC, bazı Türki devletler ve bazı Ortadoğu ülkeleri temsilciliği şirketimize yani Uro-Tek firmasına aittir. Dünya’daki TEK Lineer(Doğrusal) Etki Alanlı, 2. Jenerasyon Cihazımız ile Sertleşme Sorununuzu uzman hekimler eşliğinde Çözüyoruz.

Adana Tanıtım Filmi

Sertleşme Sorunu Hakkında

Sertleşme sorunu özellikle 40 yaş üzeri erkeklerde görülen ve cinsel yaşamın herhangi bir evresinde alınan doyumun azalmasına yol açan bir problemdir. Yapılan araştırmalarda bu sorunu yaşayan erkeklerin sayısı oldukça fazlalaştı. Bu durum bazı erkeklerde utanma duygusuna , bazı erkeklerde ise özgüven eksikliğine neden olmaktadır.

Adana Sertleşme Sorunu Tedavisi İçin Nereye Gidilir?

Adana sertleşme sorunu tedavisi için merkezimiz Renova marka 2. nesil cihazın Türkiye, KKTC, bazı Türki devletler ve bazı Ortadoğu ülkeleri temsilcisidir. Hemen canlı destekten aklınızdaki soruları sorabilir ve merkezimizi ziyaret edebilirsiniz.

Sertleşme Sorunu Tedavisi

Sertleşme sorunu tedavisi, düşük yoğunluklu şok dalgaları ile organda yeni damarsal yapılar oluşturulması ve mevcut damarlardaki kanlanmanın artmasını sağlayan tedavi yöntemidir. Bu tedavi özel bir cihazda bulunan bir başlığa organı temas ettirerek yapılır. Bu dalgaların uygulanması sırasında kişi her hangi bir ağrı, sızı ya da yanma hissetmemektedir. Bu tedavi yöntemi dünyada yaklaşık üç senedir uygulanmakta ve oldukça yüz güldürücü sonuçlar sağlamaktadır. Ülkemizde de artık bu tedavi yöntemi ile hastalarda görülen sertleşme sorun kalıcı olarak tedavi edilmektedir. Unutmayınız ki hekiminiz yaptığı değerlendirmeler sonucunda sizin hangi tedavin seçeneği için uygun olduğunuza karar verecek tek kişidir.

Adana sertleşme sorunu tedavisi
Adana Taş Köprü

Sertleşme sorunu tedavisi ile kalıcı çözüm bulabilirsiniz. Ağrısız, acısız, güvenli ve kalıcı tedavi yöntemi daha cazip hale gelmiştir.

Tedavi Merkezlerimiz